Szur Race 2019

Po "Rajdzie dla Życia", w którym wspomagaliśmy Marka Sztabnickiego byłego Mistrza Polski w kajakarstwie teraz przyszła pora na rowerzystę. W luty płyniemy dla Ryszarda Szurkowskiego jednego z najwybitniejszych w historii polskich kolarzy szosowych. Dwukrotny wicemistrz olimpijski, czterokrotny medalista mistrzostw świata, najbardziej znany ze zdominowania przez kilka lat z rzędu Wyścigu Pokoju, trzykrotny mistrz świata amatorów oraz dwunastokrotny mistrz Polski, trener, działacz sportowy, były prezes Polskiego Związku Kolarskiego.

10 czerwca 2018 podczas jednego z takich wyścigów w Kolonii miał groźny wypadek, po którym został przewieziony do szpitala, przechodząc kilka operacji. Koszty leczenia i rehabilitacja przechodzą możliwości Rodziny. 

Jeśli chcesz wesprzeć Mistrza to pomiędzy 11 a 24 lutym 2019 należy pokonać symboliczne 500 m na basenie - nie zachęcamy do pływnia w jeziorze ze wzgledu na niską temperaturę wody :)

Dzień, miejsce i godzinę startu wybieracie sami - nie ważne, gdzie aktualnie znajdujecie się na Świecie.

Nie zapomnieliśmy o rowerzystach, którzy maja do pokonania 20 km -> zapisy znajdziecie na Virtual Bike Polska.

Oczywiście zwolennicy biegania też mogą i muszą się przyłączyć. Na stronie Virtual Run Polska znajdują się zapisy na 5 km :)

Dziękujemy bardzo za udostępnienie linka do zapisów na zawody - im nas więcej tym większa pomoc trafi do Ryśka!!

Start: 
poniedziałek, 11 luty, 2019
Koniec: 
niedziela, 24 luty, 2019
Endomondo: 
ID zawodów: 
8355
Dystans: 
0.50

Lista startowa

Lp. Numer startowy Nazwa użytkownika
1 1 Virtual Swim Polska
2 51 annakiwertz
3 77 Julia Myszkowska
4 95 Natalia