Jak działa Virtual Swim?

Kochasz pływanie? Uwielbiasz startować w zawodach? Medale pływackie to Twoje trofea, z których jesteś dumny? A co gdybyś realizując swoją pasję mógł przy okazji pomóc ludziom, którzy potrzebują wsparcia, znajdują się w trudnej sytuacji życiowej itp.? Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś TAK mamy dla Ciebie propozycję.

Virtual Swim to całoroczny cykl różnych zawodów pływackich, w których możesz wziąć udział bez względu na to gdzie akurat przebywasz. Jesteś w domu, w delegacji, a może na wakacjach w Grecji? Teraz to bez znaczenia, bo startując w Virtual Swim – miejsce startu wybierasz sam! Nie tracisz więc również pieniędzy na dojazd. Nasze imprezy to wolność pływani, rywalizacja, motywacja, przepiękne medale, a co najważniejsze pomoc innym. Wszystko działa tak: wybierasz imprezę, w której chciałbyś pobiec, rejestrujesz się, wnosisz opłatę startową i w wyznaczonym przedziale czasowym pokonujesz dystans danych zawodów tam gdzie się aktualnie znajdujesz (morze, jezioro, rzeka a może basen??). Swój rezultat wpisujesz na stronie VS w tabeli wyników wraz z linkiem lub screenem np. z endomondo lub zegarka, a system automatycznie ustala Twoje miejsce na liście. Gdy wszystkie osoby ukończą zawody – wysyłamy do każdego atrakcyjny, kolorowy pamiątkowy medal (medal z każdej imprezy jest inny i niepowtarzalny). Zachęcamy również do przesyłania swoich zdjęć z medalem – będą się one wówczas pojawiać na stronie głównej i motywować tych, którzy jeszcze w VS nie startowali. Oczywiście nie będziemy nagradzać zwycięzców,  bo po pierwsze nie o to chodzi, cel jest inny – pomoc innym, a po drugie przecież każdy z Was będzie biegał w innych warunkach, ale rywalizacja pozwoli na porównanie swoich wyników z wynikami innych uczestników. Opłata startowa za każdy bieg, bez względu na dystans wynosi 35zł.

Kwota, która pozostanie po rozliczeniu kosztów organizacyjnych i Fundacji, zostanie w całości przeznaczona na cele charytatywne.

Pływamy dla innych, ale też dla siebie. Dobrze jest łączyć przyjemne z pożytecznym :) Mamy nadzieję, że już niedługo VS opanuje całą Polskę, a nawet świat. Pływaj z nami! Pływajmy razem dla innych :)

Dla kogo Virtual Swim:

Virtual Swim to idealne rozwiązanie dla wszystkich aktywnych osób, które uwielbiają pływać, uwielbiają rywalizować, ale nie zawsze mają na to czas. 

To zawody z akcentem rywalizacji, ale przede wszystkim świetna zabawa. Możesz pływać ile sił w nogach i rękach, a możesz delektować się każdym metrem/ kilometrem. Plyniesz jak chcesz, jak umiesz, a my nagradzamy Twój wysiłek pięknym medalem.    

Nasze zawody to także alternatywa dla osób, które chciały wziąć udział w realnej imprezie, ale z jakichś przyczyn nie mogły wystartować. Nasz kalendarz pełen jest rozmaitych zawodów na różnych dystansach więc jeśli nie udało Ci się wziąć udział w swoich zawodach, u nas możesz to nadrobić. Zawsze znajdziesz wydarzenie, które przypadnie Ci do gustu - do wyboru, do koloru.  

A może pływasz czasem ze swoimi pociechami lub chciałbyś zacząć? Zapoznaj się z naszym regulaminem gdzie znajdziesz wymagania wiekowe dotyczące danych dystansów i zabierz swoich milusińskich na basen?? Medale będą wyjątkową pamiątkową, ale czas razem spędzony - będzie bezcenny. 

Wychodzisz właśnie z kontuzji lub jesteś po innej dłuższej przerwie od pływania. Nie czujesz się jeszcze na siłach aby wziąć udział w prawdziwych zawodach? Zapisz się na VS - nie będziesz musiał się z nikim ścigać, popłyniesz spokojnie i co najważniejsze - zmotywujesz się. W kolejnym sezonie z łezką w oku spojrzysz na swój medal z okresu gdy wracałeś lub zaczynałeś dopiero przygodę z wodą :)

Virtual Swim to również świetny sposób na rozpoczęcie pływania. Czyż nie będzie wspaniałą pamiątką medal z Twojego pierwszego wyjścia na trening? Rzadko się zdarza by ktoś pierwszy trening robił na zawodach, ale w Virtual Swim to możliwe. My nie stawiamy Tobie ograniczeń - nie musisz mieścić się w żadnym limicie. Przepłyń tylko wyznaczoną przez nas liczbę kilometrów, a czas w jakim to zrobisz jest nieważny. Medal Ci się należy za same chęci żeby coś zrobić dla swojego zdrowia. 

To również doskonała okazja by do pływania namówić swoją rodzinę czy znajomych. Być może kolorowy medal, który dostaną zapoczątkuje u nich wieloletnią, pływacką przygodę? 

Gdziekolwiek jesteś, cokolwiek aktualnie robisz i obojętnie w jakiej aktualnie jesteś formie - Virtual Swim to zawsze dobry wybór, bo o wszystkim decydujesz tylko i wyłącznie Ty!