Dla kogo Virtual Swim?

Virtual Run to idealne rozwiązanie dla wszystkich aktywnych osób, które uwielbiają biegać, uwielbiają rywalizować, ale nie zawsze mają na to czas. 
To zawody z akcentem rywalizacji, ale przede wszystkim świetna zabawa. Możesz biec ile sił w nogach, a możesz delektować się każdym kilometrem. Biegniesz jak chcesz, jak umiesz, a my nagradzamy Twój wysiłek pięknym medalem.    
 
Nasze biegi to także alternatywa dla osób, które chciały wziąć udział w realnej imprezie, ale z jakichś przyczyn nie mogły wystartować. Nasz kalendarz pełen jest rozmaitych biegów na różnych dystansach więc jeśli nie udało Ci się pobiec w swoich zawodach, u nas możesz to nadrobić. Zawsze znajdziesz bieg, który przypadnie Ci do gustu - do wyboru, do koloru.  
 
A może biegasz czasem ze swoimi pociechami lub chciałbyś zacząć? Zapoznaj się z naszym regulaminem gdzie znajdziesz wymagania wiekowe dotyczące danych dystansów i zabierz swoich milusińskich na wspólny bieg. Medale z tego biegu będą wyjątkową pamiątkową, ale czas razem spędzony - będzie bezcenny. 
 
Wychodzisz właśnie z kontuzji lub jesteś po innej dłuższej przerwie od biegania. Nie czujesz się jeszcze na siłach aby pobiec w prawdziwych zawodach? Pobiegnij w VR - nie będziesz musiał się z nikim ścigać, pobiegniesz spokojnie i co najważniejsze - zmotywujesz się. W kolejnym sezonie z łezką w oku spojrzysz na swój medal z okresu gdy wracałeś do biegania. 
 
Virtual Run to również świetny sposób na rozpoczęcie biegania. Czyż nie będzie wspaniałą pamiątką medal z Twojego pierwszego wyjścia na trening? Rzadko się zdarza by ktoś pierwszy trening robił na zawodach, ale w Virtual Run to możliwe. My nie stawiamy Tobie ograniczeń - nie musisz mieścić się w żadnym limicie. Przebiegnij tylko wyznaczoną przez nas liczbę kilometrów, a czas w jakim to zrobisz jest nieważny. Medal Ci się należy za same chęci żeby coś zrobić dla swojego zdrowia. 
 
To również doskonała okazja by do biegania namówić swoją rodzinę czy znajomych. Być może kolorowy medal, który dostaną zapoczątkuje u nich wieloletnią, biegową przygodę? 
 
Gdziekolwiek jesteś, cokolwiek aktualnie robisz i obojętnie w jakiej aktualnie jesteś formie - Virtual Run to zawsze dobry wybór, bo o wszystkim decydujesz tylko i wyłącznie Ty!